Predsjednik Opštine Srđan Mašović priredio je prijem za učenika Mitra Otaševića i njegovog profesora Mila Bojovića.

Mitar je učenik četvrtog razreda Srednje mješovite škole Andrijevica koji iz godine u godinu postiže sjajne razultate na takmičenjima iz oblasti fizike. Mitar svake godine učestvuje na državnim takmičenjima i Olimpijadi znanja a prva tri mjesta Mitru kao da su zagarantovana.

Predsjednik Mašović je čestitao Mitru na postignutim rezultatima i izrazio duboku zahvalnost jer je pravi ambasador Andrijevice kako u državi tako i u svijetu. Posebne pohvale uputio je i mentoru profesoru Milu Bojoviću.

Profesor Bojović se zahvalio Predsjedniku i Lokalnoj samoupravi na pozivu i ukazanom povjerenju i istakao da mu je čast što napokon imaju priliku da ovo zadovoljstvo priušte Andrijevici.
Mašović je uručio pohvalnice mentoru i učeniku, a našem heroju i novčanu nagradu za njegov uspjeh.

Vjerujemo da će Mitar nastaviti i u budućnosti da niže uspjehe i želimo mu mnogo sreće na narednom Svjetskom takmičenju iz fizike koji će se održati u gradu Tel Avivu od 7. do 15. jula.