На позив градоначелника највеће Скопске Општине Тимча Муцунског, у дводневној посјети у главном граду Македоније је боравио предсједник општине Андријевица Жељко Ћулафић и посланик Драган Вукић, као и службеник за јавне набавке општине Андријевица Јаков Куч.
Гдин-у Ћулафићу је Холандска инвестициона група „Remoticom“ чији је представник Игор Андреевски презентовао све реализоване пројекте из домена уштеде енергије, јавне расвјете и паметних рјешења, која умногоме олакашавају грађанима живот, у веома популарној македонској општини.
Након презентације, у Скопљу, договорено је да Холандски експерти, који су пројектовали, инвестирали и реализовали веома сложен пројекат, у некадашњој најужнијој југословенској републици, током априла мјесеца дођу у Црну Гору, Андријевицу и направе,  бесплатно намјенску студију изводљивости, за једну од најмањих црногорских општина на сјеверу Црне Горе, обзиром да је у овој години измедју осталог, предвиђено буџетом проширење јавне расвјете.