У згради Општине јуче је одржан свечани пријем средњошколаца који су добили дипломе ,,Луча“ као најпрестижнијег признања.

Локална самоуправа је ученицима уручила награду у виду новчане надокнаде. Признање ,,Луча I“ добили су ученици: Војводић Јован, Вукић Лука, Дубак Сандра, Фолић Катарина, Шћекић Павле. А признање ,,Луча II“ добили су ученици: Маријановић Нађа, Поповић Нађа, Фолић Исидора, Станић Николина, Кастратовић Душица.

Ученицима је предсједник општине, Жељко Ћулафић, пожелио успјех на даљем професионалном и животном путу, наглашавајући да све своје будуће активности усмјере на личну афирмацију али и на добробит свога града.

Чином додјеле диплома „Луча“ промовисано је знање још једне генерације ученика СМШ Андријевица, који су се придружили свима онима који су својим успјесима изградили богату традицију ове школе.