У згради Општине, одржан је састанак са министарком и њеном делегацијом, а ријечи добродошлице и срдачне поздраве, упутио је Веско Ракетић, потпредсједник општине, са надом да ће сличне посјете постати учесталије. Он је, такође изразио захвалност министарки Ињац што је посјетила општину Андријевицу.

На састанку је било ријечи томе да се формира радни тим који би чинили представници Министарства одбране и општине Андријеица, све са циљем сагледавања идејних пројеката и могућих рјешења када је ријеч о пробоју пута на релацији Андријевица- Подгорица, те повезивању та два града и стварања тзв. прстена око Комова, који је веома значајан за општине Андријевицу, Колашин и Подгорицу.

Присутнима се обратила и министарка која је, уз захвалност на топлој добродошлици, истакла да заједнички можемо пуно тога да направимо.
Она је навела да ће се направити цивилно-војна сарадња у Црној Гори која неће бити баријера него мост спајања.
,,Намјера Владе и Министарства одбране је да заједно са локалним управама раде на заједничким пројектима од општег интереса.“- казала је министарка Ињац.

На састанку је разговарано и о касарној у Андријевици. У току је процес анализирања стања због тренутног недостатка новчаних средстава, а објема странама предстоји бављење овим темама.
Обије стране се надају даљој сардњи и завршавању пројеката који су од великог значаја за општину Андријевицу.