Предсједник општине Андријевица Жељко Ћулафић угостио је извршног директора Савеза „Наша иницијатива“ Милисава Кораћа, који броји 20 Локалних удружења.
На састанку је договорено да се унаприједи амбијент и положај дјеце са посебним потребама у општини Андријевица. Састанку је присуствовао и Небојша Радовић овлашћено лице за заступање и представљање локалног удружења НВО„За будућност насе дјеце”. У циљу унапређења тог амбијента општина Андријевица је локалном удружењу НВО ,,За будућност насе дјеце” обезбиједила просторију за рад, као и да ће кроз пројекат 7 мјесеци обезбиједити физиотерапеута и дефектолога.
Општина Андријевица ће финансирати плату Предсједнику удружења, као и набавку опреме и свега потребног за нормалан рад и функционисање удружења.