У циљу стварања бољих услова за живот локалном становништву Локална управа на челу са предсједником Жељком Ћулафићем је наставила са унапређењем путне инфраструктуре у општини Андријевица, па је после насипања путева у неколико мјесних заједница дошло на ред и постављање асфалтног застора на неколико локација, гдје је то у овом тренутку било најпотребније.

Асфалтни застор је постављен код основне школе у Трешњеву, на главној сеоској дионици пута у МЗ Слатина у дужини од око 200 метара као и прилазни путеви према градској капели у Андријевици.

Предсједник општине је истакао да је ово само почетак улагања у путну инфраструктуру на територији Општине, и да ће и у будућности бити окренута стварању бољих услова за живот локалног становништва, поготово у руралном подручју гдје постоје велики потенцијали за бављење пољопривредом.