Ambasada Norveške je u novembru prošle godine raspisala poziv za podršku lokalnoj infrastrukturi. Opština Andrijevica je u partnerstvu sa Opštinom Berane aplicirala na ovom pozivu sa projektom ,,Turističkim stazama sjevera“. Projektna aplikacija je ocijenjena pozitivno i dobili smo sredstva u iznosu od 58.377,31 dolara.

Cilj projekta je adaptacija Planinarskih domova Krivi do i Suvo do. Radovi na Planinarskom domu Krivo do odnose se na zamjenu krovnog pokrivača, adaptaciju fasade i terase. Takođe, ovim projektom obezbijediće se solarni panel za planinarski dom. Ugovor sa UNOPS-om i partnerom potpisali smo krajem juna. U toku su tenderski postupci i krajem mjeseca ćemo imati odabrane izvođače.