Поштовани грађани,
Обраћамо вам се у нади да ћете издвојити вријеме и својим активним учешћем помоћи у идентификацији изазова и мапирању могућности за напредак у областима одрживог развоја који се тичу образовања (#4), родне равноправности (#5), очувања животне средине (#14 и #15) и борбе против сиромаштва (#1) као централним темама Другог добровољног националног извјештаја: Црна Гора и Циљеви одрживог развоја и питањима од посебног значаја за развој друштва на одрживим основама.
Љубазно вас молимо да будете подршка Канцеларији за одрживи развој Владе Црне Горе при изради Другог добровољног националног извјештаја (ДНИ) у којем земље праве пресјек стања и оцјењују напредак и недостатке у остваривању Циљева одрживог развоја на начин што ћете попунити брзе упитнике на платформи www.sdgmontenegro.me (платформа је отворена 15 дана).

На овај начин ви и ваше породице активно ћете помоћи на путу ка остваривању одрживих циљева Црне Горе.

Ваше мишљење је важно!
Хвала вам и желимо вам лијеп и успјешан дан.

Канцеларија за одрживи развој Владе Црне Горе