Предсједник општине Андријевица Жељко Ћулафић традиционално је организовао пријем за добитнике дипломе „Луча“ ЈУ Основне школе Бајо Јојић и Средње мјешовите школе Андријевица.
На свечаном пријему Предсједник општине је наградио све добитнике дипломе „Луча“ наградом у износу од по 200 евра, и пожелио им пуно успјеха и среће у наставку школовања. Општина Андријевица редовно истиче важност улагања у образовање и подршке младим талентима, па тако осим полуматураната и матураната, Предсједник општине током године уприличава и пријеме за најуспјешније студенте.
Носиоци дипломе Луча у ОШ Бајо Јојић:
- Ивана Лабовић
- Јелена Лабовић
- Марија Ђековић
- Теодора Вукшић
- Никола Марсенић
Носиоци дипломе Луча у Среднјој мјешовитој школи Андријевица
- Никола Машовић
- Дубак Ива
- Масловарић Раде
- Марсенић Маријан
- Бојовић Марија
- Јукић Ксенија




















