Ангажовањем механизације Комуналног предузећа локална управа је предузела активности које се тичу поправке и санације путне мреже у мјесној заједници Слатина. Током јучерашњег дана започето је насипање макадамских путева у дужини од око 500 метара. Радови ће обухватити и укопавање одводних цијеви на мјестима гдје је то неопходно, као и санацију прилазног пута према сеоском гробљу. У плану је да се наредних дана постави асфалтни застор на приоритетној дионици пута у Слатини у дужини од око 200 метара. Обилазећи трасу пута, предсједник општине Жељко Ћулафић је, у присуству мјештана саопштио да су предузете активности потврда да је нова локална власт, онако како је и обећала, кренула да ствара боље услове за живот на сеоском подручју.

Прије локалних избора грађанима смо обећали да ћемо равномјерно развијати и градити и сеоско подручје и да ћемо предузимати одговарајуће мјере за стварање бољих услова за живот локалном становништву. Започети радови у мјесној заједници Слатина посвједочавају да смо кренули да испуњавамо дата обећања. То су мјештани Слатине препознали, одајући нам захвалност за оно што радимо. Искрено се надамо да ће се, у партнерском односу грађана и локалне управе, кренути са реализацијом и других пројеката које смо зацртали и да ћемо у овој, као и у другим мјесним заједницама имати знатно бољу путну инфраструктуру-казао је предсједник Ћулафић.