Предсједник и потпредсједник општине Андријевица Жељко Ћулафић и Веско Ракетић примили су представнике Турског удружења пословних људи и инвеститора (Karadağ Türk iş insanları ve Yatirimicilari derneği) предсједника Управног одбора удружења, господина Ертака Гунгора ( Ertaç Güngör ) и правног консултанта и адвоката Ипек Аснук (İpek Aşnük).

Један од циљева састанка био је успостављање и јачање сарадње општине и удружења и то кроз стварање услова за привлачење инвеститора из Турске. Циљ удружења је првенствено да пружи помоћ свим турским инвеститорима који желе да кроз инвестиције реализују пројекте у Црној Гори.

Руководство Општине је са члановима удружења обишло затворене производне погоне како би им показали да наша општина има значајне природне потенцијале. На састанку је закључено да би се кроз нова улагања и инвестиције наша привредна зона могла на прави начин валоризовати.