Општина Андријевица донирала је Манастиру Ђурђеви ступови 15 тона пелета. Том приликом предсједник општине Жељко Ћулафић је казао да локална управа и на овај начин жели да доприносе унапређивању црквеног живота у Епархији будимљанско-никшићкој.

-С обзиром да је Манастир Ђурђеви ступови сједиште Епархије будимљанско-никшићке, која захвата и простор општине Андријевица, одлучили смо да овом храму донирамо одређену количину пелета, како би спремније дочекао предстојећу зимску сезону. Урадили смо то знајући да Манастир Ђурђеви ступови представља стожер и центар духовности Васојевића и читавог краја и да има значајну улогу не само у јачању православне вјере, него и промоцији заједништва, толетранције, слоге, мира, љубави и пријатељства – нагласио је Ћулафић, додајући да ће Општина Андријевица наставити да, у границама својих могућности, пружа руку помоћи храмовима у Лимској долини.

Из Епархије будимљанско-никшићке су захвалили oпштини Андријевица на опредијељеној донацији.