Na osnovu člana 30 Zakona o javnim nabavkama (,,Službeni list CG”, br. 42/11, 57/14, 28/15 i 42/17) i Pravilnika o sadržaju akta i obrascima za sprovođenje nabavki male vrijednosti (,,Službeni list CG”, br. 49/17), Opština Andrijevica dostavlja Zahtjev za dostavljanje ponuda za nabavke male vrijednosti za radove na adaptaciji planinarskog doma Krivi do

Obavjestenje o ishodu postupka nabavke male vrijednosti za radove na adaptaciji planinarskog doma Krivi do

Ugovor za radove na adaptaciji planinarskog doma Krivi do

Na osnovu člana 30 Zakona o javnim nabavkama (,,Službeni list CG”, br. 42/11, 57/14, 28/15 i 42/17) i Pravilnika o sadržaju akta i obrascima za sprovođenje nabavki male vrijednosti (,,Službeni list CG”, br. 49/17), Opština Andrijevica dostavlja Zahtjev za dostavljanje ponuda za nabavke male vrijednosti za nabavku solarnog panela

Obavjestenje o ishodu postupka nabavke male vrijednosti za nabavku solarnog panela

Ugovor za nabavku solarnog panela 

Na osnovu člana 30 Zakona o javnim nabavkama (,,Službeni list CG”, br. 42/11, 57/14, 28/15 i 42/17) i Pravilnika o sadržaju akta i obrascima za sprovođenje nabavki male vrijednosti (,,Službeni list CG”, br. 49/17), Opština Andrijevica dostavlja Zahtjev za dostavljanje ponuda za nabavke male vrijednosti

Obavještenje o ishodu postupka nabavke male vrijednosti za radove na izgradnji pješačke staze od Mosta Bandovića do Trešnjeva

Ugovor za radove na izgradnji pješačke staze od Mosta Bandovića do Trešnjeva

Na osnovu člana 30 Zakona o javnim nabavkama (,,Službeni list CG”, br. 42/11, 57/14, 28/15 i 42/17) i Pravilnika o sadržaju akta i obrascima za sprovođenje nabavki male vrijednosti (,,Službeni list CG”, br. 49/17), Opština Andrijevica dostavlja Zahtjev za dostavljanje ponuda za nabavke male vrijednosti

Obavještenje o ishodu postupka nabavke male vrijednosti za radove na održavanju i modernizaciji prigradskih putnih pravaca na teritoriji opštine Andrijevica u dužini od 3 km

Ugovor o izvodjenju radova na održavanju i modernizaciji prigradskih putnih pravaca na teritoriji opštine Andrijevica u dužini od 3 km

Na osnovu člana 30 Zakona o javnim nabavkama (,,Službeni list CG”, br. 42/11, 57/14, 28/15 i 42/17) i Pravilnika o sadržaju akta i obrascima za sprovođenje nabavki male vrijednosti (,,Službeni list CG”, br. 49/17), Opština Andrijevica dostavlja Zahtjev za dostavljanje ponuda za nabavke male vrijednosti

Obavještenje o ishodu postupka nabavke male vrijednosti za radove na rekonstrukciji zaštitne ograde prema Plavu

Ugovor o izvodjenju radova na rekonstrukciji zaštitne ograde prema Plavu