RELOAD 2 – Радионица за представнике НВО сектора

Пројекат RELOAD 2 који спроводи Програм Уједињених нација за развој (UNDP), а финансира Европска унија (ЕУ) из Инструмената за претприступну помоћ је почео са реализацијом 1. јануара 2021. године. Циљ RELOAD-а је јачање партнерстава између локалних самоуправа и невладиног сектора на подручју Западног Балкана ширењем успјешног модела транспарентног пројектног финансирања невладиних организација. програм се реализује у 5 одабраних кластера општина у Црној Гори, од којих један чине општине Андријевица и Беране. Радионица за представнике НВО сектора ће се одржати у четвртак, 23. децембра 2021. године у Беранама, са почетком у 9.00 сати, у просторијама Регионалног Бизнис центар на Рудешу (Бизнис зона) у Беранама. Овдје можете преузети  Позивно писмо и Прoграм рада за НВО сектор.