ОБАВЈЕШТЕЊЕ

Регионални едукативни центар за одрживи развој и пољопривреду за Сјеверну регију обавјештава сва заинтересована лица са подручја Општине Андријевица да је почео пријем захтјева за додјелу тунел пластеника, како је и предвиђено планом Агробуџета Општине Андријевица за 2021. годину.

Предаја захтјева траје од 06.04. 2021. до 13.04.2021. године.
Захтјеви се могу преузети у просторијама Регионалног едукативног центра у згради Поште. Уз образац захтјева је неопходно доставити и доказ о посједу земљишта (копија посједовног листа), фотокопију личне карте, увјерење о кућној заједници, а за незапослена лица потврду са Завода за запошљавање.
Предност имају незапослена лица као и самохрани родитељи и млади брачни парови до 40 година старости.

Општина Андријевица је ове године опредијелила значајна новчана средства за производњу повртарских култура у затвореном простору. Ова мјера се по први пут реализује у цјелости од Општине Андријевица како је предвиђено мјером 2 ,,Подршка повртарској производњи“ из Агробуџета за 2021. годину.