Предсједник општине Андријевица Жељко Ћулафић обратио се дописом Црногорском електродистрибутивном систему (ЦЕДИС-у) тражећи да се предузму одговарајуће мјере за уредније електроснабдијевање потрошача на подручју Андријевице. У допису је наведено да потрошачи са подручја општине Андријевица последњих мјесеци, у различитим терминима, а  нарочито у ноћним сатима, остају без струје, што им причињава озбиљне проблеме.- Чести испади на мрежи, који се манифестују и по десетак пута дневно, посебно су изражени у селима: Коњухе, Кошутиће, Ђулиће, Кути, Цецуни, Божиће, Бојовиће, Горње Луге, Улотина, Грачаница, Анџелати, као и у појединим насељима која се налазе близу Андријевице. Том приликом, како тврде мјештани, долази до учесталих оштећења на њиховим апаратима који се напајају електричном енергијом. Све се ово дешава иако је на подручју Андријевице саграђено десетак мини хидро-електрана и што су, како се пласира у јавности, значајна средства уложена у циљу побољшања електросистема – наводи се у допису који је предсједник Ћулафић упутио ЦЕДИС-у.Он је уједно указао да је некадашња Пословница у Андријевици практично укинута, и да и за мање  интервенције на електро мрежи морају да долазе екипе из Берана, што усложњава читаву ситуацију.Предсједник Ћулафић је на крају позвао одговорне у ЦЕДИС-у да га обавијесте о предузетим активностима по назначеном питању.- Искрено Вас молим, преносећи уједно и захтјеве потрошача са подручја Андријевице, да у што краћем року ријешите изнијете проблеме и да грађанима омогућите да имају уредно електроснабдијевање. Уједно очекујем, да ћете ме обавијестити шта сте предузели по овом питању – наводи се на крају поменутог дописа.

Zahtjev za preduzimanje odgovarajucih mjera za urednije elektro snabdijevanje na podrucju Andrijevice